1 серпня 2016 року голова Хмельницької районної ради Мельник Юрій Володимирович взяв участь у роботі сесії Шаровечківської сільської ради, яку провів голова сільської ради Бондар Болеслав Йосипович. На сесії були присутні депутати сільської ради, члени виконкому. Було розглянуто ряд важливих для громади питань.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані