19 вересня 2019 року голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник взяв участь у роботі сесії Копистинської сільської ради, яку провів голова сільської ради Анатолій Матюхін. На сесії були присутні депутати сільської ради, члени виконкому та жителі громади. З усіх питань порядку денного сесії депутати ухвалили відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані