Архів сайта |
Серпень 2024 (1) Травень 2024 (4) Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) |
Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Хмельницької районної ради, прийнято рішення скликати тринадцяту чергову сесію районної ради 23 грудня 2024 року о 10.00 годині у м. Хмельницькому в залі засідань районної ради. |
Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові ситуації через війну впливають на психічне здоров’я. Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отримання кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо. Внутрішньо переміщені особи можуть безоплатно отримати допомогу щодо психічного здоров’я. Вона покривається Програмою медичних гарантій. |
Сьогодні, з засідання постійної комісії з питань промисловості, енергетики, зв'язку, транспорту, комунального майна та роботи підприємств комунальної власності розпочала свою роботу тринадцята сесія Хмельницької районної ради.Члени постійної комісії детально обговорили питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. |
Сьогодні, 8 травня, відзначаємо День пам'яті та примирення, день який об'єднує в собі скорботу за мільйонами загиблих у Другій світовій війні та вдячність героям, які вибороли Перемогу. Сьогодні голова районної ради Богдан ЦИМБАЛЮК спільно з керівництвом міста та області схилили голови перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя відстояв незалежність нашої Батьківщини, їхній подвиг безцінний. Україна знову бореться за свою свободу, за право жити у вільній, демократичній країні, наші воїни мужньо захищають рідну землю від російського агресора. |
Сьогодні, 06 березня 2024 року, відбулось робоче засідання постійної комісії районної ради з питань регіонального розвитку, реорганізації, місцевого самоврядування та децентралізації - головував Гіджеліцький І.К. В роботі комісії прийняв участь голова Хмельницької районної ради Цимбалюк Б.С.
Комісія заслухала голову ліквідаційної комісії по реорганізації колишніх районних рад Чорнієвича О.Б., який проінформував депутатів по готовності передавальних актів Старокостянтинівської та Ярмолинецької районних рад. За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.
1. Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Президента України про присвоєння Почесного звання Герой України (посмертно) захиснику нашої Батьківщини ЧЕРНОВУ Володимиру Васильовичу. 2. Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Президента України про присвоєння Почесного звання Герой України (посмертно) захиснику нашої Батьківщини ВОЩИНІ Михайлу Юрійовичу. 3. Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Президента України про присвоєння Почесного звання Герой України захиснику нашої Батьківщини ЛОБОВУ Валерію Вадимовичу. 4. Про звернення депутатів Хмельницької районної ради до Президента України про присвоєння Почесного звання Герой України (посмертно) захиснику нашої Батьківщини ВІТТМАННУ Рудольфу-Ервіну. 5. Про Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню військових частин ЗСУ, військової частини Національної гвардії України та прикордонної комендатури швидкого реагування вогневої підтримки 15 мобільного прикордонного загону Державної Прикордонної Служби України на 2024 рік. 6. Про Програму підготовки громадян України до національного спротиву у Хмельницькому районі на 2024 рік. |
Сьогодні 23 лютого відбулася 12 позачергова сесія районної ради, яка була скликана за пропозицією 1/3 депутатів районної ради. Її провів голова районної ради Богдан ЦИМБАЛЮК.
Присутні вшанували пам‘ять загиблих у війні проти російських окупантів хвилиною мовчання. Перед початком роботи сесії районної ради слово для інформації було надано голові районної територіальної виборчої комісії Багінській Ользі Олексіївні, яка зачитала постанову про реєстрацію новообраних депутатів, наголосивши , що до складу депутатського корпусу ввійшли: Войтюк Людмила Володимирівна від політичної партії «За Майбутнє» Виноградова Тетяна Валеріївна від політичної партії «Команда Симчишина» Лошанюк Олена Володимирівна від політичної партії «Слуга Народу» Після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Депутатами районної ради було підтримано звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України чотирьом захисникам нашої Батьківщини. Також на сесії депутати районної ради розглянули та підтримали одноголосно дві програми: - Програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню військових частин ЗСУ, військової частини Національної гвардії України та прикордонної комендатури швидкого реагування вогневої підтримки 15 мобільного прикордонного загону Державної Прикордонної Служби України на 2024 рік - Програма підготовки громадян України до національного спротиву у Хмельницькому районі на 2024 рік. У ході засідання депутати розглянули та підтримали усі питання порядку денного, які були винесені на розгляд сесії. |
Результати підрахунку голосів поіменного голосування
Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Хмельницької районної ради, звернення ініціативної групи депутатів районної ради восьмого скликання прийнято рішення скликати дванадцяту позачергову сесію районної ради 23 лютого 2024 року о 10.00 годині у м. Хмельницькому в залі засідань районної ради.
Стаття 45.
Рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.
Стаття 46.
Рішенням ради нормативно-правового характеру є рішення, прийняте радою в межах її компетенції, яке встановлює, змінює чи скасовує норми права, має загальний чи локальний характер та застосовується неодноразово.
Рішення ради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо радою не встановлено більш пізній строк введення цих рішень у дію.
Стаття 47.
Іншими актами ради, що приймаються у формі рішень є:
- рішення ненормативного характеру – рішення ради, які породжують права і обов'язки тільки у того суб'єкта (чи визначеного ними певного кола суб'єктів), якому вони адресовані;
- доручення – рішення ради, що стосується органу чи посадової особи ради і містить зобов’язання або повноваження до вчинення певних дій;
- звернення – рішення ради, звернене до не підпорядкованих раді суб’єктів із закликом до вчинення певних дій та ініціатив;
- заяви – рішення ради, що містять в собі виявлення позиції ради з певних питань;
- процедурні рішення – рішення ради, що стосуються визначення способу розгляду питань на пленарному засіданні і не потребують попереднього розгляду в постійних комісіях ради.
Рішення ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються у порядку, встановленому Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
Стаття 48.
Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради.
Стаття 49.
Проекти рішень ради нормативно-правового характеру надаються на розгляд постійної комісії з антикорупційної діяльності та правопорядку, питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та зв’язку з засобами масової інформації для проведення їх аналізу на відповідність Конституції та законам України.
Стаття 50.
Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків обрання голови районної ради, заступника голови районної ради, звільнення їх з посади; прийняття рішення про недовіру голові районної державної адміністрації; внесення до Кабінету Міністрів України пропозицій щодо голови районної державної адміністрації, стосовно яких рішення приймаються таємним голосуванням.
Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На веб-сайті районної ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань.
Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
Стаття 51.
Відкрите поіменне голосування проводиться з використанням ЕСГ «Віче».
При проведенні поіменного голосування за допомогою ЕСГ «Віче» формується список депутатів у вигляді: «ЗА», «ПРОТИ», «УТРИМАЛИСЬ», «НЕ ГОЛОСУВАЛИ», який відображається на загальному інформаційному табло та зберігається в електронному архіві сесії.
У разі виходу з ладу ЕСГ «Віче», поіменне голосування проводиться шляхом опитування головуючим вголос кожного депутата районної ради під час пленарного засідання.
Стаття 52.
Лічильна комісія підраховує голоси, складає протокол та подає дані про результати відкритого поіменного голосування головуючому на засіданні або у секретаріат сесії у разі його утворення. Підсумки голосування заносяться до протоколу сесії.
Стаття 53.
Після оголошення головуючим на засіданні ради про початок голосування, ніхто не має права його переривати і до оголошення результатів слово нікому не надається.
Стаття 54.
Перед голосуванням кількох пропозицій, які виключають одна одну, головуючий на засіданні послідовно оголошує їх і, якщо немає зауважень до змісту, переходить до голосування кожної пропозиції окремо, в порядку їх надходження.
Перед кожним голосуванням головуючий на засіданні чітко формулює зміст питання, що буде ставитися на голосування, і якщо немає заперечень, пропонує провести голосування щодо нього.
Стаття 55.
При наявності двох або більше альтернативних проектів рішень з одного і того ж питання порядку денного пленарного засідання ради, головуючий ставить їх на голосування в порядку черговості надходження. Вважається прийнятим те рішення, яке отримало більшість голосів депутатів від загального складу ради.
Стаття 56.
У разі виявлення на пленарному засіданні факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого депутата, розгляд питання порядку денного зупиняється. Головуючий на пленарному засіданні встановлює присутність відповідного депутата у залі засідань, а у разі його відсутності доручає лічильній комісії вилучити персональну картку такого депутата та передати її головуючому на пленарному засіданні і після здійснення перереєстрації проводить повторне голосування щодо пропозиції, яка ставилась на голосування останньою.
У разі виникнення інших порушень процедури голосування або виникнення перешкод під час його проведення, після виступу з мотивів голосування проводиться повторне голосування без обговорення.
Стаття 57.
Кожному рішенню ради присвоюється номер, який складається із порядкового номеру, номеру пленарного засідання ради та календарного року (наприклад 4-1/2020).
Стаття 58.
Підписані рішення ради тиражуються виконавчим апаратом ради і надаються відповідним посадовим особам чи органам, підприємствам, установам і організаціям, яких вони стосуються, та депутатам в разі їх звернення.
Стаття 59.
Засідання ради протоколюються. Складання протоколу організовує та здійснює виконавчий апарат ради протягом десяти робочих днів.
У протоколі сесії ради зазначаються:
- дата, час, місце проведення засідання та номер скликання сесії;
- кількість депутатів, присутніх на засіданні;
- питання порядку денного, винесені на розгляд;
- прізвища та ініціали головуючого на засіданні та виступаючих;
- всі внесені на голосування питання і пропозиції, спосіб їх вирішення;
- повні результати голосування і прийняті рішення.
Протокол сесії є офіційним документом, що підтверджує процес обговорення та прийняття рішень радою.
Протокол сесії підписується головою ради або головуючим на засіданні і зберігається у виконавчому апараті ради.
Виконавчий апарат ради після кожного пленарного засідання формує матеріали сесії, які включають:
- протокол засідання;
- відомості про реєстрацію депутатів;
- проекти документів, які розглядалися на сесії;
- висновки і пропозиції органів ради щодо розглянутих на засіданні питань;
- тексти виступів депутатів, які не було проголошено;
- запити депутатів;
- матеріали, які поширювалися серед депутатів у зв’язку з розглядом питань;
- рішення ради.
Таємне голосування
Стаття 60.
Таємне голосування обов’язково проводиться у випадках, передбачених законодавством, а також за рішенням ради у інших випадках.
Стаття 61.
Таємне голосування проводиться за наступною процедурою.
Бюлетені для таємного голосування у кількості, що відповідає фактичній кількості присутніх на сесії депутатів, виготовляються під контролем лічильної комісії. Вони повинні бути однаковими за матеріалом, кольором, розміром, змістом. Бюлетені підписуються членами лічильної комісії.
Вид бюлетеня для таємного голосування визначається лічильною комісією, про що вона повідомляє депутатів.
Депутати за алфавітним списком на запрошення лічильної комісії, після пред’явлення посвідчення депутата, отримують виборчий бюлетень, про що розписуються у списку. Бюлетені видаються членами лічильної комісії у сесійній залі на столі президії. В сесійній залі встановлюється кабіна для голосування, поруч з кабіною - урна.
Голосування проводиться у відведеному місці кожним депутатом особисто.
Кожному депутату видається бюлетень без будь-яких позначок і поміток.
Кожний депутат робить лише одну позначку „+” (плюс) або іншу у квадраті напроти прізвища кандидатури, за яку він голосує, або навпроти проекту рішення, яке він підтримує.
Кожний депутат при опусканні бюлетеня в урну, складає його вдвоє текстом всередину.
Бюлетені, у яких буде підтримано дві і більше кандидатури на одну посаду, вважаються недійсними.
Недійсними вважаються бюлетені невстановленого зразка, а також бюлетені, які містять позначки, проставлені не у квадраті напроти прізвища кандидата.
Кожний бюлетень, який викликає сумнів, розглядається лічильною комісією та приймається рішення на предмет визнання його дійсним чи недійсним.
Прізвища, додатково вписані до бюлетеня, при підрахунку голосів не враховуються.
Бюлетень, у якому проти жодного прізвища не зроблено позначки, вважається недійсним.
Бюлетені виготовляються та видаються під контролем лічильної комісії в кількості, що відповідає фактичній кількості депутатів, що зареєстровані та присутні на пленарному засіданні відповідно до офіційно отриманого та завіреного списку.
Урна перевіряється та опечатується шляхом нанесення підписів усіх членів лічильної комісії та встановлення печатки районної ради, відкриття урни проводиться головою лічильної комісії в присутності всіх членів лічильної комісії в сесійній залі під час пленарного засідання.
Якщо бюлетенів у скриньці для таємного голосування виявиться більше, ніж їх було видано згідно з реєстром про одержання бюлетенів, всі бюлетені для таємного голосування вважаються недійсними і проводиться переголосування.
У разі встановлення лічильною комісією порушень порядку голосування, рада приймає рішення про переголосування більшістю голосів від загального складу ради.
Результати таємного голосування лічильна комісія заносить до протоколу, який підписують всі присутні її члени. В разі незгоди будь-кого з членів лічильної комісії з протоколом, він у письмовій формі викладає свою окрему думку, яка додається до протоколу і оголошується на пленарному засіданні.
За доповіддю голови лічильної комісії (або визначеного нею доповідача - члена лічильної комісії) про підсумки таємного голосування, головуючий на пленарному засіданні оголошує рішення ради, яке заноситься до протоколу пленарного засідання.
Контроль будь-якими особами за волевиявленням депутата забороняється, в тому числі проведення фото- та відеозйомки.
Стаття 12.
Повноваження ради визначаються статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.
Відносини ради з підприємствами, установами та організаціями, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Хмельницького району і перебувають в управлінні ради, будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності раді.
Стаття 13.
В межах своїх повноважень рада приймає нормативні та інші акти у формі рішень, які є обов’язковими до виконання всіма розташованими на території Хмельницького району органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають чи перебувають на території Хмельницького району.
Стаття 14.
З метою забезпечення здійснення радою наданих їй повноважень рада утворює виконавчий апарат, який за посадою очолює голова ради.
Стаття 15.
Для більш ефективного здійснення своїх повноважень, захисту прав та інтересів територіальних громад району рада може прийняти рішення про об’єднання в асоціації і інші форми добровільних об’єднань та про входження до відповідних міжнародних асоціацій, інших добровільних об’єднань органів місцевого самоврядування.
Стаття 16.
Рада проводить свою роботу сесійно. Сесія є основною організаційною формою роботи ради як представницького органу і складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради. Сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради.
Сесії можуть бути як чергові, так і позачергові.
Чергові сесії ради скликаються відповідно до плану роботи ради, у виняткових випадках можуть скликатись позачергові сесії ради.
Пленарні засідання ради починаються о 10-ій і закінчуються не пізніше 18-ої години. Обідня перерва встановлюється з 12-ої до 13-ої години. Через кожні наступні 2 години роботи сесії оголошується перерва на 15 хвилин. У разі необхідності, за рішенням ради, пленарне засідання може бути продовжене.
Рада може прийняти рішення про проведення пленарного засідання впродовж кількох днів, а також про оголошення перерви в пленарному засіданні для опрацювання документів, проведення засідань комісій, депутатських груп, фракцій, запрошення посадових осіб тощо. Наступна сесія проводиться після закінчення попередньої.
Перша сесія ради
Стаття 17.
Першу сесію новообраної ради скликає Хмельницька районна виборча комісія Хмельницької області не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради у кількості, яка забезпечує повноважність складу ради. Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова зазначеної територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів. З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання рада обирає тимчасову президію з числа депутатів ради в кількості не більше п'яти осіб - представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання голови ради. З часу обрання голови ради він веде пленарні засідання ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту ради.
Обрання голови ради проводиться за процедурою встановленою статтями 60, 61, 81 регламенту.
Стаття 18.
Після обрання голови ради за його пропозицією та під його головуванням утворюється робоча група з числа депутатів для підготовки проекту регламенту, пропозицій щодо порядку денного продовження роботи першої сесії ради, формування її робочих органів. Після цього пленарне засідання першої сесії ради головуючим закривається або за рішенням ради оголошується перерва в роботі сесії на певний строк.
Рішення про утворення робочої групи приймається на сесії ради.
Стаття 19.
До порядку денного першої сесії ради можуть бути включені наступні питання: а) про обрання заступника голови ради; б) про утворення президії ради; в) про утворення постійних комісій ради та обрання їх голів; г) про затвердження структури, чисельності і витрат на утримання ради та її виконавчого апарату.
Наступні сесії ради
Стаття 20.
Наступні сесії ради скликаються головою ради в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал.
Сесію ради (крім першої) відкриває, веде і закриває голова ради, а за його відсутності – заступник голови ради. У випадках, передбачених статтею 22 регламенту, за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, її відкриває один із депутатів, що входить до її складу, а веде за рішенням ради – один з депутатів цієї ради.
Стаття 21.
У разі немотивованої відмови голови ради або його неможливості скликати сесію ради сесія скликається заступником голови ради.
У цих випадках сесія скликається:
1. Якщо сесія не скликається головою ради у строки, передбачені статтею 20 цього Регламенту.
2. Якщо голова ради без поважних причин не скликав сесію ради у двотижневий строк після того, як пропозиція про скликання сесії ради була висловлена не менш як однією третиною депутатів від загального складу ради або головою Хмельницької районної державної адміністрації.
Стаття 22.
У разі, якщо голова ради або його заступник не скликають сесію на вимогу третини депутатів від загального складу ради або голови Хмельницької районної державної адміністрації, або у разі якщо такі посади є вакантними, сесія може бути скликана депутатами ради, які становлять не менш як одну третину депутатів від загального складу ради, або постійною комісією ради.
Стаття 23.
У випадках, передбачених статтею 22 цього регламенту, рішення про скликання сесії ради може бути прийняте не менш як однією третиною депутатів від складу ради або постійною комісією ради з власної ініціативи, або за пропозицією голови Хмельницької районної державної адміністрації.
Стаття 24.
Про скликання сесії ради голова ради або його заступник не пізніш як за 10 робочих днів до сесії видає розпорядження із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.
У виняткових випадках розпорядження про скликання позачергової сесії видається головою ради або його заступником не пізніш як за день до сесії.
Стаття 25.
Розпорядження голови ради або його заступника, рішення групи депутатів або постійної комісії про скликання сесії доводяться до відома депутатів і населення району у строки та порядку, встановлені статтею 24 регламенту, шляхом їх публікації на веб-сайті районної ради, а до депутатів – також засобами телефонного зв’язку.
Стаття 26.
Проекти рішень ради та інші документи, які передбачається внести на розгляд чергової сесії ради, передаються депутатам не пізніше як за 3 дні до початку роботи сесії, та висвітлюються на веб-сайті сайті районної ради.
У виняткових випадках (виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного стану), а також в разі скликання позачергової сесії проекти рішень ради та інші документи надаються депутатам при проведенні реєстрації у день проведення сесії.
Документи, передбачені частиною 1 даної статті, за наявності у депутатів електронних поштових скриньок, направляються їм за допомогою електронної пошти.
Підготовка та внесення питань на розгляд ради
Стаття 27.
Пропозиції щодо питань на розгляд ради можуть вноситись постійними комісіями, депутатами, депутатськими групами і фракціями, головою Хмельницької районної державної адміністрації, головою ради, загальними зборами громадян не пізніше як за 20 робочих днів до початку роботи сесії ради.
Пропозиції щодо прийняття рішень, які відповідно до закону є регуляторними актами, вносяться з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
Стаття 28.
Пропозиції щодо питань на розгляд сесії ради повинні містити: супровідний лист, проект рішення ради, пояснювальну записку по суті питання, необхідні додатки, інформацію про доповідачів і співдоповідачів.
Стаття 29.
У разі, якщо пропозиції щодо питань на розгляд сесії ради внесено з порушенням визначених у цьому регламенті вимог, або в цілому чи в окремій частині не відповідають чинному законодавству, голова ради, а в разі його відсутності – заступник голови ради - повертають їх суб’єкту подання із супровідним листом.
Стаття 30.
Порядок денний сесії ради формується головою ради з урахуванням пропозицій, внесених постійними комісіями ради, депутатами, депутатськими групами і фракціями, головою Хмельницької районної державної адміністрації.
Стаття 31.
Попередній розгляд питань, які вносяться до порядку денного сесії ради, проводиться постійними комісіями та президією ради.
Стаття 32.
Проект порядку денного оголошується головуючим на початку пленарного засідання ради, він приймається за основу більшістю депутатів від загального складу ради.
Зміни та доповнення до проекту порядку денного ставляться головуючим на голосування у порядку їх надходження, після чого порядок денний приймається в цілому більшістю депутатів від загального складу ради.
Пропозиції, внесені безпосередньо при розгляді порядку денного на сесії ради, включаються до порядку денного лише у тому випадку, якщо вони були попередньо розглянуті відповідними органами ради або їх розгляд на сесії ради не потребує додаткового вивчення. При цьому заслуховується повідомлення ініціатора пропозиції про виконану підготовчу роботу також ініціатор пропозиції при наявності технічних можливостей надає проекти відповідного рішення депутатам, а також заслуховується виступ з цього питання представника відповідної постійної комісії, райдержадміністрації тощо.
Пропозиції про зміни та доповнення порядку денного сесії ради, які надійшли після прийняття його в цілому, приймаються більшістю депутатів від загального складу ради.
Стаття 33.
У порядок денний сесії ради першим, як правило, включається питання розгляду депутатських запитів, а останнім – «Різне» із зазначенням переліку питань, які планується розглянути в «Різному».
Стаття 34.
До порядку денного позачергової сесії ради вносяться, як правило, питання, розгляд яких визначено у пропозиціях про скликання такої сесії.
Запрошені на сесію ради
Стаття 35.
На пленарне засідання ради можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, політичних партій і громадських організацій, особи, присутність яких необхідна під час розгляду питань порядку денного.
Головуючий на засіданні інформує депутатів про склад і кількість запрошених на сесію ради. Для запрошених на сесію відводяться місця у залі засідань окремо від місць для депутатів.
Запрошені особи можуть виступати на сесії ради за умови їх письмового звернення до робочої президії, якщо буде дана на це згода більшістю присутніх депутатів.
Запрошені особи не повинні втручатись у роботу сесії ради, висловлювати своє ставлення до виступів оплесками, вигуками чи в інший спосіб, зобов'язані дотримуватись порядку і виконувати вимоги головуючого. Хто із запрошених допускає порушення порядку, не реагує на зауваження головуючого, може бути за рішенням сесії, прийнятим більшістю депутатів від складу ради, видалений із залу.
Розгляд питань на сесії ради
Стаття 36.
Розгляд питань на пленарному засіданні ради складається з доповіді, запитань доповідачу та відповідей на них, співдоповіді або співдоповідей (у разі потреби), запитань співдоповідачам та відповідей на них, обговорення, яке проводиться шляхом виступів депутатів та запрошених (у разі необхідності) і у разі потреби заключного слова доповідача та співдоповідачів.
Стаття 37.
Для доповідей на пленарних засіданнях ради надається до 30 хвилин, співдоповідей - до 15 хвилин. Виступаючим в обговоренні, а також для заключного слова - до 10 хвилин, для повторних виступів, виступів при обговоренні кандидатур, проектів рішень - до 5 хвилин, для виступів з процедурних питань, з мотивів голосування, пояснень, зауважень, пропозицій, повідомлень і довідок - до 3 хвилин.
В окремих випадках головуючий на засіданні за згодою ради може продовжити час виступу.
За рішенням ради може встановлюватися загальний час на виступи, відповіді на запитання тощо.
Технічна перерва у разі виходу з ладу електронної системи голосування «Віче» (далі – ЕСГ «Віче» ) – не більше 15 хвилин.
Стаття 38.
Рішення про припинення виступів приймається радою більшістю голосів від присутніх депутатів у випадках: а) якщо список бажаючих виступити вичерпано; б) у разі закінчення визначеного для виступів часу; в) у разі внесення пропозицій депутатів щодо припинення обговорення.
Коли окремі депутати, які подали заяву на виступ, але не виступили, під час прийняття рішення щодо припинення обговорення наполягають на виступі, рада приймає щодо цього окреме рішення однією третиною депутатів від загального складу ради.
Тексти виступів депутатів, які записалися для виступу, але не мали змоги виголосити їх у зв’язку з припиненням обговорення, на їх прохання повинні бути включені до протоколу сесії ради.
Стаття 39.
Запис на виступ проводиться за допомогою ЕСГ «Віче», а у разі виходу її з ладу – через робочу президію пленарного засідання в письмовій формі. Головуючий надає слово згідно із списком.
Головуючий на пленарному засідання сесії ради також надає слово депутатам у разі усного звернення для оголошення, внесення пропозицій, запитань, повідомлень, довідок тощо.
Слово з процедурних питань надається депутатам позачергово.
На пленарному засіданні ради ніхто не може виступати без дозволу головуючого.
Депутат у будь-який момент може відмовитися від права на виступ або передати його іншому депутату.
Голова ради, його заступник та голова Хмельницької районної державної адміністрації мають право взяти слово для виступу під час пленарного засідання ради в будь-який час.
Позачергово може також надаватися слово головам постійних комісій або депутатам, уповноваженим відповідними постійними комісіями для роз’яснення висновків, до яких прийшла постійна комісія з питання, що обговорюється.
Право на гарантований виступ свого представника на пленарному засіданні ради з кожного питання порядку денного мають депутатські групи і фракції.
Депутат може виступати з одного питання не більше двох разів.
Запитання доповідачам і співдоповідачам ставляться письмово або усно.
Головуючий на пленарному засіданні ради
Стаття 40.
Головуючий на пленарному засіданні сесії ради:
- забезпечує дотримання регламенту ради всіма присутніми на пленарному засіданні ради;
- відкриває, веде та закриває пленарне засідання, оголошує перерви в пленарних засіданнях ради;
- вносить на обговорення запропоновані проекти рішень;
- організовує розгляд питань;
- оголошує списки осіб, які записалися для виступу, інформації, запитання та запити депутатів;
- надає слово для доповіді (співдоповіді), виступу;
- створює рівні можливості депутатам для участі в обговоренні питань;
- ставить питання на голосування, оголошує його результати;
- робить офіційні та інші повідомлення;
- здійснює інші повноваження відповідно до регламенту.
Під час виконання своїх обов'язків головуючий не повинен коментувати виступи, висловлювати своє ставлення до внесених пропозицій.
Головуючий може звернутись до виступаючого з проханням щодо уточнення висловлених ним пропозицій.
Головуючий має право зупинити виступаючого, зробити йому зауваження, якщо той під час виступу порушує регламент або депутатську етику. У разі, якщо зауваження не мають впливу, головуючий ставить на голосування пропозицію про позбавлення виступаючого слова. Рада приймає відповідне рішення з цього приводу більшістю депутатів від загального складу ради.
Головуючий вживає також інших заходів для підтримання порядку на пленарному засіданні ради.
Робоча президія пленарного засідання ради
Стаття 41.
Робоча президія пленарного засідання ради складається з голови ради та його заступника, голови Хмельницької районної державної адміністрації або, у випадку його відсутності, особи, яка виконує його повноваження.
Робоча президія пленарного засідання ради сприяє головуючому в організації проведення роботи пленарного засідання ради.
Реєстрація депутатів
Стаття 42.
Перед відкриттям кожного пленарного засідання ради проводиться реєстрація депутатів на підставі пред’явлення посвідчення депутата ради шляхом особистого підпису у реєстраційній відомості.
Реєстрація депутатів в залі засідань проводиться за допомогою персональних карток з використанням ЕСГ «Віче». Депутат несе особисту відповідальність за збереження персональної картки. За письмовим клопотанням депутата, його персональна картка може зберігатися у виконавчому апараті районної ради та перед кожним пленарним засіданням під розпис видаватися депутату особисто.
У разі неможливості депутата прибути на сесію він зобов’язаний повідомити про це голову ради, або його заступника, або виконавчий апарат ради.
Дані реєстрації є підставою для відкриття пленарного засідання сесії ради.
Головуючий інформує раду про кількість присутніх на пленарному засіданні депутатів та кількість депутатів, про яких відомо, що вони відсутні з поважних причин.
За пропозицією головуючого на пленарному засіданні ради, постійних комісій та депутатів може проводитись перереєстрація депутатів у ході проведення пленарного засідання ради за допомогою ЕСГ «Віче».
Лічильна комісія
Стаття 43.
З метою чіткої організації голосування та забезпечення підрахунку голосів рада утворює своїм рішенням шляхом відкритого поіменного голосування лічильну комісію.
Лічильна комісія утворюється на період роботи ради з числа її депутатів у кількості 6 осіб. Лічильна комісія обирає зі свого складу голову, заступника голови комісії, секретаря, про що складає протокол, який доводиться до відома депутатів.
У роботі лічильної комісії не можуть брати участь її члени, кандидатури яких висунуті до складу органів ради та на посади голови і заступника голови ради, які обираються. На цей час їх повноваження як членів лічильної комісії зупиняються.
Члени лічильної комісії можуть входити до складу постійних комісій ради.
За підсумками засідань лічильної комісії складаються протоколи, які підписуються всіма членами лічильної комісії, повноваження яких не зупинені. Рішення комісії приймаються більшістю голосів членів комісії від її складу.
У випадку відсутності на пленарному засіданні кворуму для роботи лічильної комісії депутатські фракції делегують на заміну відсутніх членів лічильної комісії від своїх фракції тимчасових членів лічильної комісії на дане пленарне засідання.
(Статтю 43 доповнено абзацом 6, згідно рішення Хмельницької районної ради від 03 лютого 2021 року № 3-5/2021 «Про внесення змін до Регламенту Хмельницької районної ради».)
Секретаріат сесії
Стаття 44.
За рішенням ради утворюється секретаріат сесії. Секретаріат сесії ради утворюється на весь час повноважень ради. Секретаріат сесії утворюється з числа депутатів у кількості 3 осіб та обирається відкритим поіменним голосуванням за списком чи персонально в порядку надходження пропозицій щодо кандидатур.
Секретаріат обирає голову, заступника голови секретаріату. У разі відсутності останніх їх обов’язки виконує один із членів секретаріату.
Протоколи організаційних засідань секретаріату доводяться до відома депутатів.
Секретаріат сесії ради:
а) здійснює контроль за реєстрацією депутатів та запрошених перед початком роботи сесії і далі у разі потреби;
б) організовує спільно із виконавчим апаратом ради ведення протоколу сесії;
в) у разі виходу з ладу ЕСГ «Віче»:
- реєструє записки з проханням на виступи, на їх підставі формує список депутатів, які бажають виступити та передає його головуючому на сесії ради;
- веде облік виступаючих на сесії ради;
г) реєструє проекти документів, заяв, повідомлень, пропозицій і прохань депутатів, постійних комісій, депутатських груп і фракцій та, в разі потреби, забезпечує їх розповсюдження як офіційних документів сесії.
Стаття 1.
Хмельницька районна рада (далі – рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад Хмельницького району та діє лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керується у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, цим регламентом та своїми рішеннями.
Стаття 2.
Рада є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, рахунки у відповідних установах.
Стаття 3.
Рада вважається повноважною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від загального складу ради, який визначається відповідно до закону.
Загальний склад ради восьмого скликання визначений Виборчим кодексом України у кількості 64 депутата.
Стаття 4.
Рада утворює свої органи, якими є постійні і тимчасові контрольні комісії та президія ради.
Стаття 5.
Діяльність ради здійснюється у відповідності з планом роботи, який затверджується за пропозицією голови ради рішенням ради.
План роботи складається на півріччя і включає в себе зміст діяльності ради та її органів, визначає основні питання порядку денного чергових сесій, містить заходи з підготовки та реалізації прийнятих рішень, визначає конкретних осіб, відповідальних за виконання планових завдань. План роботи ради є підставою для поточного планування роботи постійних комісій, інших органів ради.
Стаття 6.
Порядок скликання сесії ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії визначаються регламентом, який затверджується не пізніш як на другій сесії.
Цей регламент діє до затвердження регламенту радою нового скликання.
Стаття 7.
Пленарні засідання ради проводяться в залі засідань Хмельницької районної ради (м. Хмельницький, вулиця Кам’янецька, 122/2).
У разі необхідності пленарне засідання ради може бути проведене в іншому місці.
Постійні та тимчасові контрольні комісії ради для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до їх відання, можуть проводити виїзні засідання.
Стаття 8.
Робота ради, її діловодство, виступи депутатів та запрошених ведуться державною мовою.
Стаття 9.
Діяльність ради здійснюється на принципах законності, гласності, колегіальності, поєднання місцевих і державних інтересів, виборності, правової, організаційної та матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.
Стаття 10.
Рада та її органи проводять роботу відкрито і гласно, систематично інформують населення району про свою діяльність, прийняті рішення та про хід їх виконання.
Стаття 11.
На будинку, де проводяться сесії ради, піднімається Державний Прапор України.
На час проведення пленарних засідань в залі, де проходить засідання, встановлюються Державний Прапор та Герб України, прапор та герб Хмельницького району.
Кожне пленарне засідання ради починається і завершується виконанням Державного Гімну України.
Хмельницька обласна рада в електронній торговій системі України у травні 2023 року проводить продаж на аукціоні з умовами таких об’єктів малої приватизації:
Характеристика об'єкта приватизації та умови аукціону зазначені в інформаційних повідомленнях, що розміщені на веб-сайті обласної ради в розділі "Приватизація" за посиланням: [page=https://km-oblrada.gov.ua/povidomlennya-pro-prodazh-na-aukcioni/][/page] та в електронній торговій системі України. |
Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області у І кварталі 2023 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради (КП ККП) за період 01.01.2019 року по 31.12.2022 року. Ревізією встановлені порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,8 млн грн. До недоотримання КП ККП коштів на суму 13,9 тис. грн призвело нарахування плати за вивезення та утилізацію твердих побутових відходів (ТПВ) у розмірах, менших ніж передбачено умовами договорів. Втрати фінансових ресурсів КП ККП на загальну суму 373 тис. грн зумовила зайва оплата завищених підрядниками вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт. В ході проведення ревізії частину порушень усунуто на суму 230,1 тис. грн. Необґрунтоване (у порушення норм чинного законодавства про публічні закупівлі без наявності підтвердних документів) збільшення постачальником ціни на нафтопродукти призвело до зайвої сплати коштів на суму 412,4 тис. грн. Непроведення своєчасної претензійно-позовної роботи КП ККП стосовно фізичної особи-підприємця, яким не поставлено оплачений комунальним підприємством товар, спричинило втрати активів на суму 8,0 тис. грн. Нестягнення зі споживачів-боржників коштів за надані послуги з вивезення та утилізації ТПВ призвело до їх фактично безоплатного надання та втрати комунальним підприємством доходів на суму 17,3 тис. грн. Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області надіслано КП ККП вимогу про усунення виявлених порушень законодавства. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам. Слід зазначити, що вказані порушення – не єдині, зафіксовані у Старокостянтинівській громаді. Проведеною наприкінці минулого року перевіркою закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради було встановлено порушення, що призвели до зайвого витрачання бюджетних коштів внаслідок завищення підрядниками обсягів та вартості виконаних ремонтнобудівельних робіт, на суму 1,1 млн грн, а також порушення вимог законодавства про закупівлі. |
1. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
2. Про відкрите звернення депутатів Хмельницької районної ради до Сполучених Штатів Америки, учасників Організації Північноатлантичного договору, керівництва країн Європи, до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо впровадження зони А2/АD над територією України.
3. Про інформацію керівника Хмельницької окружної прокуратури про результати діяльності окружної прокуратури за 2022 рік
4. Про цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Хмельницького району на 2022-2024 роки.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.07.2021 року № 9-7/2021 «Про районну Програму «Депутатський фонд» на 2021-2025 роки».
6. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 6-5/2021 «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Хмельницькому районі на 2021-2025 роки».
7. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 7-5/2021 «Про затвердження районної Програми щодо організації відзначення та проведення державних свят і масових заходів Хмельницькою районною радою та Хмельницькою районною державною адміністрацією у 2021-2025 роках».
8. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 8-5/2021 «Про Програму підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад Хмельницького району на 2021-2025 роки».
9. Про надання дозволу Городоцькому спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Горліс» на списання автомобіля.
10. Про план роботи Хмельницької районної ради на І півріччя 2023 року.
11. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Хмельницької районної ради.
12. Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік.
13. Звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік.
14. Про районний бюджет Хмельницького району на 2023 рік
15. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради В. ТАРАШЕВСЬКОЇ
16. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради В.МОЛДОВАНА.
17. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Л.ГЕРАСИМЧУК.
18. Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2020 року № 10-1/2020 « Про утворення постійних комісій Хмельницької районної ради, обрання їх голів».
19. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2020 року №1-3/2020 «Про затвердження складу Президії Хмельницької районної ради».
20. Про передачу в оренду оргтехніки Хмельницькій районній державній адміністрації.
21. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 31 березня 2022 року № 05/02-05к «Про звільнення КОСТЮКА О.О. з посади головного лікаря КНП «Хмельницька ЦРЛ» Хмельницького району».
22. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району.
23. Про погодження зміни структури комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району.
24. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району на 2023 рік.
25. Про погодження зміни структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району».
26. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району» на 2023 рік.
27. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2020 року №10-3/2020 «Про безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна».
28. Про розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл Хмельницького району із ТОВ «Редакція газети «Прибузька зоря».
29. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення
30. Про формування та затвердження списку присяжних Віньковецького районного суду Хмельницької області.
31. Про формування та затвердження списку присяжних Деражнянського районного суду Хмельницької області.
32. Про формування та затвердження списку присяжних Городоцького районного суду Хмельницької області.
33. Про формування та затвердження списку присяжних Волочиського районного суду Хмельницької області.
34. Про формування та затвердження списку присяжних Красилівського районного суду Хмельницької області.
35. Про формування та затвердження списку присяжних Летичівського районного суду Хмельницької області.
36. Про формування та затвердження списку присяжних Теофіпольського районного суду Хмельницької області.
37. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сатанівка Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
38. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Спасівка Городоцького району Хмельницької області.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Ладиги Старокостянтинівського району Хмельницької області.
40. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Кринцілів Городоцького району Хмельницької області.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Іванківці Городоцького району Хмельницької області.
42. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Щиборівка Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області
43. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області
44. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Карпівці Хмельницького району Хмельницької області
45. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Вихилівка Ярмолинецького району Хмельницької області
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Жучківці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області
47. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Олешківці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Хоминці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області
49. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт. Війтівці Хмельницького району Хмельницької області
50. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Йосипівка Хмельницького району Хмельницької області
51. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Левківка Хмельницького району Хмельницької області
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сербинівка Хмельницького району Хмельницької області
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Калинівка Хмельницького району Хмельницької області
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Красносілка Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
55. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Яськівці Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
20 квітня 2023 року під головуванням голови районної ради Богдана Цимбалюка відбулось пленарне засідання одиннадцятої сесії Хмельницької районної ради. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної вдержавної адміністрації Паламарчук Віктор Анатолійович та керівники управлінь та відділів РДА . За результатами реєстрації прибуло 42 депутати з 64 загального складу ради. Перед початком роботи сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів на сході України. На порядок денний було винесено 61 питання. Серед основних- Про районний бюджет на 2023 рік, Звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік, Про Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Хмельницького району на 2022-2024 роки рік. Заслухано інформацію керівника Хмельницької окружної прокуратури про результати діяльності окружної прокуратури за 2022 рік. Внесено ряд змін та доповнень до рішень попередніх сесій , а саме: - до рішення сесії від 03 лютого 2021 року " Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Хмельницькому районі на 2021-2025 роки; - до рішення сесії від 03 лютого 2021 року " Про затвердження районної Програми щодо організації відзначення та проведення державних свят і масових заходів Хмельницькою районною радою та Хмельницькою районною державною адміністрацією у 2021-2025 роки; - до рішення сесії від 03 лютого 2021 року " Про Програму підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад Хмельницького району на 2021-2025 роки; - до рішення сесії від 15 липня 2021 року № 9-7/2021 " Про затвердження районної Програми" Депутатський фонд" на 2021-2025 роки. Окремими рішеннями підтримали депутати звернення: - до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах; - відкрите звернення депутатів Хмельницької районної ради до Сполучених Штатів Америки, учасників Організації Північноатлантичного договору, керівництва країн Європи,до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо впровадження зони А2/АD над територією України. Сформували та затвердили списки присяжних по 7 районних судах Хмельницького району Хмельницької області. У ході сесії депутатами одностайно підтримано, погоджено та затверджено 19 проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення сіл та селищ територіальних громад району. Розглянуто так одностайно підтримано народними обранцями рішення по питаннях комунальної власності районної ради. Одиннадцята сесія равйонної ради завершила свою роботу на позитивній хвилі без претензій до організації її проведення. |
1. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.
2. Про відкрите звернення депутатів Хмельницької районної ради до Сполучених Штатів Америки, учасників Організації Північноатлантичного договору, керівництва країн Європи, до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо впровадження зони А2/АD над територією України.
3. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення невиправданих обмежень прав територіальних громад.
4. Про інформацію керівника Хмельницької окружної прокуратури про результати діяльності окружної прокуратури за 2022 рік.
5. Про цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Хмельницького району на 2022-2024 роки.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.07.2021 року № 9-7/2021 «Про районну Програму «Депутатський фонд» на 2021-2025 роки».
7. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 6-5/2021 «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Хмельницькому районі на 2021-2025 роки».
8. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 7-5/2021 «Про затвердження районної Програми щодо організації відзначення та проведення державних свят і масових заходів Хмельницькою районною радою та Хмельницькою районною державною адміністрацією у 2021-2025 роках».
9. Про внесення змін до рішення сесії від 03 лютого 2021 року № 8-5/2021 «Про Програму підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад Хмельницького району на 2021-2025 роки».
10. Про Програму соціально – економічного розвитку Хмельницького району на 2023 рік.
11. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Хмельницької районної ради.
12. Про програму застосування стимулюючих виплат виконавчому апарату Хмельницької районної ради. -
13. Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік.
14. Звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік.
15. Про районний бюджет Хмельницького району на 2023 рік.
16. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради В. ТАРАШЕВСЬКОЇ.
17. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради В.МОЛДОВАНА.
18. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Л.ГЕРАСИМЧУК.
19. Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2020 року № 10-1/2020 « Про утворення постійних комісій Хмельницької районної ради, обрання їх голів».
20. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2020 року №1-3/2020 «Про затвердження складу Президії Хмельницької районної ради».
21. Про план роботи Хмельницької районної ради на І півріччя 2023 року.
22. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 31 березня 2022 року № 05/02-05к «Про звільнення КОСТЮКА О.О. з посади головного лікаря КНП «Хмельницька ЦРЛ» Хмельницького району».
23. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району.
24. Про погодження зміни структури комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району.
25. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Хмельницька центральна районна лікарня» Хмельницького району на 2023 рік.
26. Про погодження зміни структури комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району».
27. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району» на 2023 рік.
28. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 липня 2008 року № 9-18/2008 «Про приватизацію житла».
29. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2020 року №10-3/2020 «Про безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна».
30. Про надання дозволу Городоцькому спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Горліс» на списання автомобіля.
31. Про передачу в оренду оргтехніки Хмельницькій районній державній адміністрації.
32. Про розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл Хмельницького району із ТОВ «Редакція газети «Прибузька зоря».
33. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення.
34. Про формування та затвердження списку присяжних Віньковецького районного суду Хмельницької області.
35. Про формування та затвердження списку присяжних Деражнянського районного суду Хмельницької області.
36. Про формування та затвердження списку присяжних Городоцького районного суду Хмельницької області.
37. Про формування та затвердження списку присяжних Волочиського районного суду Хмельницької області.
38. Про формування та затвердження списку присяжних Красилівського районного суду Хмельницької області.
39. Про формування та затвердження списку присяжних Летичівського районного суду Хмельницької області.
40 Про формування та затвердження списку присяжних Теофіпольського районного суду Хмельницької області.
41. Про надання погодження приватному підприємству «НОВОКОН» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинків Новокостянтинівського родовища, що розташоване на східній околиці с. Новокостянтинів Хмельницького району Хмельницької області
42. Про надання погодження ТОВ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИК» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинків північно-західної і південно-східної ділянок Москалівського родовища, що розташоване на західній околиці с.Москалівка Хмельницького району Хмельницької області.
43. Про надання погодження ТОВ «Ярославський цегельний завод» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинків Ярославського родовища, що розташоване на східній околиці с.Ярославка Хмельницького району Хмельницької області.
44. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сатанівка Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
45. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Спасівка Городоцького району Хмельницької області.
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Ладиги Старокостянтинівського району Хмельницької області.
47. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Кринцілів Городоцького району Хмельницької області.
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Іванківці Городоцького району Хмельницької області.
49. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Щиборівка Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
50. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.
51. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Карпівці Хмельницького району Хмельницької області.
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с.Вихилівка Ярмолинецького району Хмельницької області.
53. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Жучківці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Олешківці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
55. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Хоминці Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
56. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт. Війтівці Хмельницького району Хмельницької області.
57. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Йосипівка Хмельницького району Хмельницької області.
58. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Левківка Хмельницького району Хмельницької області.
59. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сербинівка Хмельницького району Хмельницької області.
60. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Калинівка Хмельницького району Хмельницької області.
61. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Красносілка Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.
62. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Яськівці Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.
Від імені депутатського корпусу Хмельницької районної ради та від себе особисто у ці урочисті святкові дні сердечно вітаю Вас, шановні жителі громад Хмельницького району, з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій. Бажаю Вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Христос воскрес! З повагою голова Хмельницької районної ради Б.Цимбалюк |