Сьогодні, 8 травня, відзначаємо День пам'яті та примирення, день який об'єднує в собі скорботу за мільйонами загиблих у Другій світовій війні та вдячність героям, які вибороли Перемогу. Сьогодні голова районної ради Богдан ЦИМБАЛЮК спільно з керівництвом міста та області схилили голови перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя відстояв незалежність нашої Батьківщини, їхній подвиг безцінний. Україна знову бореться за свою свободу, за право жити у вільній, демократичній країні, наші воїни мужньо захищають рідну землю від російського агресора.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані