Сьогодні, з засідання постійної комісії з питань промисловості, енергетики, зв'язку, транспорту, комунального майна та роботи підприємств комунальної власності розпочала свою роботу тринадцята сесія Хмельницької районної ради.Члени постійної комісії детально обговорили питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані