Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. Сьогодні, 1 листопада, голова районної ради Юрій Мельник та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа привітали соціальних працівників із професійним святом. Як годиться, з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були нагороджені спільними Почесними грамотами Хмельницької районної ради та райдержадміністрації.
Керівники району подякували соціальним працівникам за нелегку щоденну працю, побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії та звершень у професійній діяльності. Почесними грамотами нагороджено: Ващенко Нелю Анатоліївну - провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Гурську Ольгу Олександрівну - провідного фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Колектив управління соціального захисту населення райдержадміністрації в особі начальника управління Гулько Надії Іванівни за досягнення вагомих успіхів в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані