Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
До голови районної ради зверталися жителі Хмельницького району із клопотаннями, які стосувалися, зокрема, ремонту доріг, будівництва водогону для забезпечення населення питною водою, освітлення вулиць та земельних питань. Юрій Володимирович пообіцяв посприяти у вирішені наболілих питань громадян, які побували на прийомі. Також на особистий прийом завітала директор Хмельницького районного будинку культури Ганна Сосновська. В ході зустрічі з Ганною Анатоліївною були обговорені питання щодо роботи Хмельницького районного будинку культури. |
Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час спільної робочої наради щодо обговорення якості та доступності надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування. |