25 жовтня, своє 55-річчя святкує Пироговецький ліцей. Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали й представники районної влади - голова районної ради Юрій Мельник та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа. У цей святковий день від районної влади ліцей отримав цінні подарунки та щирі вітання. У актовому залі навчального закладу зібралось чимало людей, тут лунали вітальні слова, дитячі пісні та вірші. Очолює даний заклад Людмила Войтюк, завжди усміхнена, розсудлива та просто чарівна жінка, яка уміє організувати виховний та навчальний процеси.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані