15 лютого 2019 року голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник взяв участь у роботі сесії Розсошанської сільської ради. На сесії були присутні: депутати сільської ради, члени виконкому Розсошанської сільської ради, старости Розсошанської об’єднаної територіальної громади, жителі сіл Розсошанської об’єднаної територіальної громади.
З усіх питань порядку денного сесії депутати ухвалили відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи селищної влади.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані