Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
До голови районної ради зверталися жителі Хмельницького району із клопотаннями, які стосувалися, зокрема, ремонту доріг, будівництва водогону для забезпечення населення питною водою, освітлення вулиць та земельних питань. Юрій Володимирович пообіцяв посприяти у вирішені наболілих питань громадян, які побували на прийомі. Також на особистий прийом завітала представник обслуговуючого кооперативу «Грузевицький6» по питанню щодо внесення території обслуговуючого кооперативу в межі населеного пункту – міста Хмельницького. |
На порядку денному стояло питання щодо роботи закладів культури району, зокрема, план роботи в.о. директора Хмельницької районної бібліотеки. |
|