Сьогодні, 28 лютого 2019 року відбулась тридцять перша чергова сесія Хмельницької районної ради під головуванням Мельника Юрія Володимировича. На сесії, крім депутатів районної ради, були присутні: голова райдержадміністрації Леся Коменда, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.