14 січня 2019 року відбулась нарада по питанню функціонування закладів охорони здоров'я на території Гвардійської об’єднаної територіальної громади. Участь у ній взяли: голова районної ради Юрій Мельник, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Костюк, голова Гвардійської сільської ради Тетяна Нетреба, працівники структурного підрозділу Хмельницької центральної районної лікарні «Терапевтичне відділення №3 (с. Гвардійськ)» та жителі Гвардійської ОТГ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані