31 жовтня у залі засідань районної ради відбулась нарада з перевізниками району, в якій взяли участь заступник голови районної ради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук та начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Заряна Попадіна. Присутні обговорили проблемні питання щодо організації напрямів і графіків руху автобусних маршрутів, що обслуговують населення Хмельницького району.
На сьогодні проблема перевезень є дуже актуальною та потребує особливої уваги. І лише спільними зусиллями можна знайти єдине правильне рішення, як для пасажирів, так і для перевізників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані