Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
|
У день столітнього ювілею Марії Спиридонівни в гостинній хаті Марії Іванівни було багато гостей, родичів та сусідів, а ще завітали на свято й голова районної ради Юрій Мельник, помічник народного депутата Сергія Лабазюка Леонід Гуцалюк, з квітами та подарунками. Привітали односельчанку й представники громадськості Шаровечки. Найстаршій жительці бажали ще багато років життя та здоров’я у турботливому колі доброти і людяності. |
![]() |
Тетяна СЛОБОДЯНЮК. |