6 січня 2017 року голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник з робочим візитом приїхав до Малиницької та Іванковецької школи. В ході зустрічі із директорами шкіл було обговорено питання можливості впровадження енергоефективних заходів, а саме оцінки ефективності використання енергоресурсів у навчальному закладі, відповідності будинку нормативам енергоспоживання, економічний ефект від зниження споживання енергоресурсів, шляхи підвищення культури енергоспоживання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані