Голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник з робочим візитом приїхав до Кудринецької школи. В ході зустрічі із директом школи Тетяною Петрівною було обговорено питання готовності школи до наступного опалювального сезону та можливість впровадження енергоефективних заходів, а саме оцінки ефективності використання енергоресурсів у навчальному закладі, відповідності будинку нормативам енергоспоживання, економічний ефект від зниження споживання енергоресурсів, шляхи підвищення культури енергоспоживання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані