29 липня 2016 року заступник голови Хмельницької районної ради Ізбінський Максим Івановирч взяв участь у роботі сесії Олешинської сільської ради, яку провів голова сільської ради Осядлий Віталій Станіславович. На сесії були присутні депутати сільської ради, члени виконкому. Було розглянуто ряд важливих для громади питань.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані