Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
У роботі сесії взяли участь заступник голови Хмельницької районної ради Максим Ізбінський, депутати районної ради, депутати сільської ради, члени виконкому Олешинської сільської ради, жителі сіл Олешинської об’єднаної територіальної громади. З усіх питань порядку денного сесії депутати ухвалили відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади. |