Архів сайта |
Травень 2024 (4) Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) |
28 квітня на базі Гвардійської сільської ради об’єднаної територіальної громади пройшло виїзне розширене засідання колегії райдержадміністрації, участь у засіданні взяв голова районної ради Юрій Мельник. На розгляд колегії виносились питання: про стан організації роботи центру надання адміністративних послуг Хмельницької районної державної адміністрації, про стан поводження з твердими побутовими відходами на території Хмельницького району, про здійснення виконавчим комітетом Гвардійської сільської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади. |
Доповідач з першого питання, начальник відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг адміністрації Тетяна Мадера, поінформувала, що Центр надання адміністративних послуг надається 117 адмінпослуг, з них 47 адмінпослуг дозвільного характеру. Розроблено та затверджено інформаційні, технологічні картки адміністративних послуг. В частині прийняття повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень адміністраторів Центру підключено до державного реєстру речових прав на нерухоме майно, реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Станом на 22.04.2016 року Центром було надано 3072 адміністративних послуги, з яких левова частка стосувалась земельних та питань міграційної служби. В середньому в місяць надається 768 послуг. Співпрацю налаштовано із 7-ми суб’єктами надання адміністративних послуг: службою у справах дітей, сектором містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва та сектором державної реєстрації райдержадміністрації, управлінням Держгеокадастру у Хмельницькому районі Хмельницької області, районним сектором УДМС України у Хмельницькій області, Хмельницьким міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, Хмельницьким міськрайонним відділом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. Також Центром налагоджена співпраця по 15 суб’єктах щодо видачі документів дозвільного характеру.
Завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва адміністрації Руслан Ільчишин доповів про стан поводження з твердими побутовими відходами на території району. Зокрема, як повідомив посадовець, на території Хмельницького району розташовано 35 місць видалення твердих побутових відходів, загальною площею близько 22.7 га. Діяльність у сфері поводження з побутовими відходами на території району здійснюють два суб’єкта господарювання: КП «Комунальник СБ», яке обслуговує селище Богданівці та село Копистин, яке обслуговує 1000 чоловік, та вивозить 500 м/куб побутових відходів щорічною, та ТОВ «Носоріг ЕКО», яке обслуговує 878 приватних осель нашого району, сіл Малиничі, Кудринці, Рижулинці, Ружичанка, Шаровечка,Мацьківці, Водички, Кудринці, Лісові Гринівці, Давидківці, Бахматівці, Червона Зірка, Малашівці, Волиця, Олешин та Іванківці. Це перший підхід до європейського типу вирішення проблеми накопичення ТПВ в приватному секторі, де використовуються євро контейнери по 0.12 м/куб, при щотижневому їх вивозу та санітарній мийці. У минулому році підприємство вивезло 1800 м/куб побутових відходів. В ході розгляду цього питання було відзначено роботу щодо проведення заходів до Дня довкілля. Також у своєму виступі Руслан Ільчишин звернув увагу голів сільських та селищної рад на вжиття заходів щодо: розроблення схем санітарної очистки населених пунктів району, заходів санітарної очистки і утилізації відходів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан існуючих сміттєзвалищ та інші заходи.
З питання «Про здійснення виконавчим комітетом Гвардійської сільської ради окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади» виступив заступник голови адміністрації Сергій Янчук. Роботу виконавчого комітету Гвардійської сільської ради щодо виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади визнано задовільною. Про діяльність сільської ради прозвітувала й голова об’єднаної територіальної громади Тетяна Нетреба. Як зазначила посадовець, робота Гвардійської сільської ради за три місяці поточного року була направлена на розвиток сіл в нових умовах та задля досягнення успіху і нових можливостей, які виникають у ході децентралізації, покращення рівня життя населення, забезпечення виконання соціально-економічних заходів.
Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації району Леся Коменда подякувала голові Гвардійської об’єднаної територіальної громади Тетяні Нетребі, працівникам та господарникам за роботу і звернула увагу на важливі питання, що потребують подальшого активного доопрацювання і вирішення, зокрема, створення на території громади Центру надання адміністративних послуг, оптимізації навчальних закладів та бібліотек, розробки і затвердження генеральних планів окремих сіл громади.
|