23 грудня 2021 року голова районної ради Олександр Чорнієвич напередодні професійного свята привітав працівників архівних установ Хмельницького району та вручив почесні грамоти районної ради за вагомий внесок у розвиток архівної справи,високий професіоналізм, відповідальність, сумлінну і плідну працю та з нагоди відзначення Дня працівників архівних установ України директору та провідному бухгалтеру, архівісту комунального підприємства «Об'єднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані