Цього тижня українські медики відзначають професійне свято – День медичного працівника. Професія медика вимагає особливого покликання і дару допомагати людям, адже успішно лікувати людей дано далеко не кожному. Так, 19 червня, голова районної ради Юрій Мельник та голова райдержадміністрації Артем Багінський привітали та нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінне виконання функціональних обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника ряд кращих працівників медичної галузі Хмельницького району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані