Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
|
|
Головні положення документу стосуються змін до Конституції України в частині децентралізації, повноважень районних та обласних рад, пропозицій до Держбюджету 2022 року, врегулювання питання фінансових гарантій діяльності районних рад та інше. |
Вітаю вас з професійним святом — Всеукраїнським днем бібліотек. Ваша професія надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань. Сьогодні працівники книгозбірень впроваджують нові форми спілкування з читачами, створюючи сучасний інформаційний простір, що сприяє формуванню моральних принципів молодого покоління. Бажаю вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла та взаєморозуміння. Творчої наснаги, натхнення й нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.
З повагою, голова районної ради Олександр ЧОРНІЄВИЧ |