Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Ви обрали таку складну та водночас цікаву професію, щоб турбуватися про найдорожче – людське здоров’я. Адже фармацевтична галузь залишається важливою складовою частиною системи охорони здоров’я: хто краще за фармацевтів знає, які ліки допоможуть впоратися із недугою, вміє їх створити чи правильно зберігати. Своєю наполегливою працею Ви щодня забезпечуєте населення Хмельницького району та країни якісними і доступними лікарськими засобами, намагаєтеся йти в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини і виробництва ліків, відповідати сучасним ринковим вимогам. Переконаний, що Ваша відданість справі, фаховий досвід і глибокі знання й надалі слугуватимуть збереженню здоров’я української нації. У цей святковий день щиро зичу Вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм сприяють творчому натхненню та новим звершенням!
З повагою, голова районної ради Олександр ЧОРНІЄВИЧ |