Сьогодні з робочим візитом Віньковецьку селищну раду відвідав голова районної ради Олександр Чорнієвич. З селищним головою Володимиром Лужняком обговорили питання підготовки до нового навчального року, співпрацю з органами державної влади на місцях та в Хмельницькому районі. Відвідали місцеву школу та ознайомились з роботою інклюзивно-ресурсного центру. Оглянули стан будівництва очисних споруд, каналізації потужністю 500 м3/добу в селищі Віньківці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані