Розділ: --- | 28-01-2021, 16:50 | Переглядів: 843
![Депутати завершили роботу в постійних комісіях Депутати завершили роботу в постійних комісіях](http://rayrada.km.ua/uploads/posts/2021-01/thumbs/1611845468_0-02-0a-737fb0ef61c42fc8081472d051f5f74b79b9af481c7905197344b1c6578270f4_ac0c8006.jpg) 28 січня 2021 року відбулись засідання постійних комісій Хмельницької районної ради восьмого скликання з питань регіонального розвитку, реорганізації, місцевого самоврядування та децентралізації та з питань економічної політики, бюджету, фінансів, торгівлі, розвитку середнього та малого бізнесу. У засіданні окрім депутатів районної ради взяли участь: голова районної ради Олександр ЧОРНІЄВИЧ, голова районної державної адміністрації Артем БАГІНСЬКИЙ, начальник відділення поліції № 2 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Олексій МАЛІШЕВСЬКИЙ, начальник 1 державного пожежно-рятувального загону головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області Олександр СВІРЧУК та начальник відділу фінансів райдержадміністрації Тетяна ЗАЄЦЬ.
На комісії було винесене питання «Про розгляд порядку денного п’ятої позачергової сесії Хмельницької районної ради восьмого скликання».
|