Сьогодні, 25 листопада 2020 року голова районної ради Юрій Мельник за участю начальника відділу фінансів райдержадміністрації Тетяни Заєць та завідуючої сектору освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлани Шеремети провів зустріч з директором Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради Оленою Пашковською.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо подальшої роботи Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані