Тривають дорожні роботи за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, яку Хмельницька облдержадміністрація отримала на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2020 році. В рамках цієї субвенції на капітальний та поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах планується витратити 85,4 млн. Зокрема, завершився капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Гагаріна в селі Олешин Хмельницького району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані