Голова райдержадміністрації Артем Багінський, за участю голови районної ради Юрія Мельника, провів нараду із представниками Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, місцевої прокуратури, відділу фінансів райдержадміністрації та Копистинським сільським головою. Обговорювалось питання законності стягнення коштів з бюджету Копистинської сільської ради. Надано доручення місцевій прокуратурі щодо перевірки законності даного стягнення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані