Сьогодні, 15 січня відбулось засідання робочої групи зі сприяння у боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у районі. Участь у засіданні робочої групи взяв й голова районної ради Юрій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа та члени робочої групи. Члени робочої групи обговорили стан роздрібної торгівлі пальним у районі та вирішили провести моніторинг з метою виявлення фактів нелегального обігу і роздрібної торгівлі пальним на території району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані