Сьогодні відбулось засідання постійної комісій Хмельницької районної ради сьомого скликання з питань освіти, культури, молоді та спорту, в якому взяли участь голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної ради Максим Ізбінський та депутати районної ради.
На комісії було винесене питання «Про розгляд порядку денного тридцять шостої чергової сесії сьомого скликання Хмельницької районної ради».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані