У селі Малиничі відбувся мітинг-реквієм «Запали свічку пам’яті». З метою вшанування пам'яті жертв голодоморів у Малиницькому НВК зібрались люди та діти на лінійку пам’яті, далі учасники мітингу поклали квіти та лампадки до пам’ятника жителям села Малиничі невинно загиблим в наслідок Голодомору 1932-1933 років. Участь у заходах взяли заступник голови районної ради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, сільський голова села Малиничі Микола Маринок, громада села. В тяжких муках та стражданнях згасли, як свічки, біля десяти мільйонів людських життів, з них три мільйони дітей. Сьогодні, коли від початку голодомору минуло вже вісімдесят шість років, ми не маємо права забувати народне слово правди. Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані