Горпина Іванівна Стадник проживає у селі Пархомівці разом із сім’єю племінниці, її дітьми та онуками. На долю цієї жінки випали й тяжка праця в колгоспі, й голодомор, й воєнне лихоліття та післявоєнна розруха. Горпину Іванівну знають, як невтомну трудівницю, добросовісну людину та справжню життєлюбку. Свій 100-річний День народження Горпина Іванівна зустрічає в колі найдорожчих людей. Сьогодні, привіти ювілярку з визначною датою завітали й представники районної влади: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько та представники сільської ради. Цього дня у домівці ювілярки лунали теплі та щирі вітальні слова, гості подарували квіти, вручили Подяку облдержадміністрації та цінний подарунок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані