Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Напередодні професійного свята відбулися урочисті збори у Хмельницькій районній державній лікарні ветеринарної медицини, яку очолює професор, заслужений працівник ветеринарної медицини України - Кирило Чумаков. Працівників ветеринарної медицини з професійним святом привітали голова районної ради Юрій Мельник, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Крупа та помічник народного депутата Сергія Лабазюка Леонід Гуцалюк. |