13 серпня Лісовогринівецькій громаді виповнились чотири роки. Очолює дану громаду Віталій Гралюк, який постійно піклується про успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та створення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади. З цією нагоди на урочистості до села Лісові Гринівці завітали почесні гості: голова районної ради Юрій Мельник та заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук. У місцевому будинку культури зібрались місцеві жителі які мали змогу насолодитись святковою концертною програмою. Під час заходу лунало багато щирих побажань, гарних пісень та жвавих танців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані