22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245. Початок війни між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом 22 червня 1941 року знаменував собою розгортання найбільш драматичного її періоду, що призвело до величезних людських і матеріальних втрат, передусім для України. Тож з метою належного вшанування пам’яті жертв війни між найкривавішими у світі тоталітарними режимами у селі Малиничі відбувся пам’ятний захід. Цього дня начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Хмельницької районної ради Тетяна Салюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, голова Малиницької сільської ради Микола Маренок, голова районної ради ветеранів Олексій Мазур, помічник народного депутата Віктор Тащук поклали квіти до пам’ятника героям-визволителям поклали. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані