24 жовтня 2017 року відбулось нарада з питання будівництва харчоблоку в Шаровечківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У нарада взяли участь: голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Янчук та головний підрядник.
На нараді були обговорені подальші кроки будівництва харчоблоку в Шаровечківській школі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані