Надання якісної освіти та створення належних умов для навчання дітей - пріоритетні завдання для влади. Тож 11 жовтня голова районної ради Юрій Мельник разом з головою райдержадміністрації Лесею Комендою здійснили робочу поїздку до Шаровечківського та Малиницького загальноосвітніх навчальних закладів. Посадовці ознайомилися з ходом проведення робіт по добудові харчоблоку в Шаровечківській ЗОШ, а в Малиницькому НВК - з проведенням утеплення зовнішніх стін приміщення. Також було обговорено стан справ на об’єктах та подальші плани роботи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані