15 вересня 2017 року з нагоди Дня рятівника в актовому залі 1-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області відбулися урочисті заходи. Участь в урочистостях взяли: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Гуцалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, особовий склад 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, ветерани служби цивільного захисту та інші запрошені.
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Олександр Свірчук. Він проінформував про діяльність загону та висловив подяку особовому складу, керівникам місцевих пожежних команд за гідне виконання службових обов’язків, а також керівництву району за співпрацю. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращі працівники служби отримали грамоти від Хмельницької районної ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані