5 травня 2017 року з нагоди Дня пам’яті та примирення в приміщенні Хмельницької центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл «Роки війни — століття пам’яті», в якому взяв участь голова Хмельницької районної ради Мельник Юрій Володимирович.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані