Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Керівному складу частини поставлено завдання щодо організації взаємодії з місцевими органами влади, місцевими ЗМІ, по розміщенню текстових повідомлень та відеозвернень щодо недопущення проникнення (в тому числі випадкового) на охороняємі військові об'єкти та можливості застосування особовим складом зброї при порушені охороняємих периметрів. При виявлені підозрілих осіб біля розташувань військових частин та охороняємих об'єктів просимо повідомляти у органи Національної поліції, Служби безпеки України, військової служби правопорядку та безпосередньо командуванню військових частин. Заздалегідь вдячний за співпрацю.
Командир військової частини А3013 полковник М.М. Сандул |