DataLife Engine > --- > До уваги жителів Хмельницького району!

До уваги жителів Хмельницького району!


5-05-2017, 08:27. Разместил: admin

Останнім часом в районах дислокації військових частин, поблизу розташування військових об'єктів різко загострилась безпекова ситуація, яка пов'язана з активізацією дій диверсійно-розвідувальних груп терористичного характеру. Аналіз ситуації вказує на спробу деструктивних елементів порушити надійність системи охорони і оборони військових об'єктів та пропускний режим на них. Особливо на арсеналах, базах, складах, аеродромах, штабах військових частин, пунктах управління, тощо. З огляду на стан безпекової ситуації та з метою виконання рішення начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України щодо забезпечення надійної охорони і оборони військових об'єктів, адекватного реагування на прояви і дії терористичного характеру.

Керівному складу частини поставлено завдання щодо організації взаємодії з місцевими органами влади, місцевими ЗМІ, по розміщенню текстових повідомлень та відеозвернень щодо недопущення проникнення (в тому числі випадкового) на охороняємі військові об'єкти та можливості застосування особовим складом зброї при порушені охороняємих периметрів.

При виявлені підозрілих осіб біля розташувань військових частин та охороняємих об'єктів просимо повідомляти у органи Національної поліції, Служби безпеки України, військової служби правопорядку та безпосередньо командуванню військових частин.

Заздалегідь вдячний за співпрацю.

 

Командир військової частини А3013

полковник                                                                                                                      М.М. Сандул 


Вернуться назад