На виконання пункту 2.1.1 Плану основних заходів цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Хмельницькому районі у 2017 році, затвердженого наказом начальника цивільного захисту району, голови райдержадміністрації від 13.01.2017 року №1, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Зелінського відбулась нарада керівного складу органів управління цивільного захисту району з підведення підсумків роботи з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій району у 2016 році та визначення основних завдань на 2017 рік. На нараді були присутні: заступник голови районної ради Максим Ізбінський, голови сільських рад, голови об’єднаних територіальних громад, начальники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники сільськогосподарських агроформувань, сектор з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації, керівний склад 1 ДПРЗ та ХМУ ГУ ДСНС України в області та його структурних підрозділів, члени комісії ТЕБ та НС.
На розгляд наради виносилися наступні питання: підсумки роботи органів управління районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо реалізації на території району державної політики у сфері цивільного захисту протягом 2016 року, основні завдання з підготовки районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2017 рік, підсумки роботи 1 ДПРЗ ТА Хмельницького міського управління Головного управління ДСНС України в області у 2016 році та завдання на 2017 рік.
У нараді прийняв участь та виступив перед присутніми заступник начальника Управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева. З першого питання присутніх проінформував Анатолій Денисюк. По другому питанню інформував Олександр Свірчук. Нарадою було вироблено основні напрямки роботи районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Хмельницькому районі на 2017 рік: 1. Підтримання в режимі підвищеної готовності місцевої та об’єктових ланок територіальної підсистеми, сил цивільного захисту, мобільних груп реагування, створення відповідних матеріальних та фінансових резервів для забезпечення заходів з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій як райдержадміністрації так і в об’єднаних територіальних громадах; 2. Утримання в стані готовності захисних споруд цивільного захисту. 3. Модернізації та розвитку місцевих систем оповіщення керівного складу органів управління, сил цивільного захисту та населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій; 4. Удосконалення структури та діяльності системи спеціалізованих служб цивільного захисту та забезпечення їх готовності до виконання завдань за призначенням. 5. Виконання заходів відповідно до плану щодо профілактики травматизму невиробничого характеру. 6.Створення в територіальних громадах органів управління цивільного захисту. 7. Забезпечення виконання Програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій як районної так і громад. 8. Спеціалізованим службам, які оцінено як «обмежено готові» до контрольної перевірки, яка буде проводитися в листопаді 2017 р., необхідно всю документацію привести відповідно до чинного законодавства. Переглянути розрахунок сил та засобів, які будуть залучатися до виконання робіт з попередження або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, заключити угоди з підприємствами та організаціями, які можуть надавати послуги у ремонті та відновленні техніки, яка залучалася до виконання таких робіт. А також забезпечення необхідним одягом постраждалого населення в особливий період. В кінці наради за підсумками роботи за 2016 рік почесними грамотами були нагороджені рятувальники 1 ДПРЗ ТА Хмельницького міського управління Головного управління ДСНС України в області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані