DataLife Engine > --- > Заступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у нараді з підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту

Заступник голови районної ради Максим Ізбінський взяв участь у нараді з підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту


21-02-2017, 16:20. Разместил: admin

На розгляд наради виносилися наступні питання: підсумки роботи органів управління районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо реалізації на території району державної політики у сфері цивільного захисту протягом 2016 року, основні завдання з підготовки районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2017 рік, підсумки роботи 1 ДПРЗ ТА Хмельницького міського управління Головного управління ДСНС України в області у 2016 році та завдання на 2017 рік.

У нараді прийняв участь та виступив перед присутніми заступник начальника Управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева.
З першого питання присутніх проінформував Анатолій Денисюк. По другому питанню інформував Олександр Свірчук.
 Нарадою було вироблено основні напрямки роботи районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Хмельницькому районі на 2017 рік:
1. Підтримання в режимі підвищеної готовності місцевої та об’єктових ланок територіальної підсистеми, сил цивільного захисту, мобільних груп реагування, створення відповідних матеріальних та фінансових резервів для забезпечення заходів з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій як райдержадміністрації так і в об’єднаних територіальних громадах;
2. Утримання в стані готовності захисних споруд цивільного захисту.
3. Модернізації та розвитку місцевих систем оповіщення керівного складу органів управління, сил цивільного захисту та населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій;
4. Удосконалення структури та діяльності системи спеціалізованих служб цивільного захисту та забезпечення їх готовності до виконання завдань за призначенням.
5. Виконання заходів відповідно до плану щодо профілактики травматизму невиробничого характеру.
6.Створення в територіальних громадах органів управління цивільного захисту.
7. Забезпечення виконання Програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій як районної так і громад.
8. Спеціалізованим службам, які оцінено як «обмежено готові» до контрольної перевірки, яка буде проводитися в листопаді 2017 р., необхідно всю документацію привести відповідно до чинного законодавства. Переглянути розрахунок сил та засобів, які будуть залучатися до виконання робіт з попередження або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, заключити угоди з підприємствами та організаціями, які можуть надавати послуги у ремонті та відновленні техніки, яка залучалася до виконання таких робіт. А також забезпечення необхідним одягом постраждалого населення в особливий період. 
В кінці наради за підсумками роботи за 2016 рік почесними грамотами були нагороджені рятувальники 1 ДПРЗ ТА Хмельницького міського управління Головного управління ДСНС України в області.
 


Вернуться назад