Сьогодні до голови Хмельницької районної ради Мельника Юрія Володимировича завітали голова Олешинської сільської ради Осядлий Віталій Станіславович та головний бухгалтер сільської ради. В ході зустрічі було обговорено питання соціально-економічного розвитку громади, зокрема фінансування дитячого садочку та ряд інших питань, які мають важливе значення для діяльності сільської ради та жителів сіл.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані