Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
|
![]() Саме тому, 26 жовтня 2016 року, в місті Городок Хмельницькій області було проведено нараду-семінар на тему: «Організація системи громадської безпеки та організація груп швидкого реагування» в якій взяли участь заступник голови Хмельницької районної ради Ізбінський Максим Іванович, начальник Хмельницького районного відділення поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, підполковник поліції Білянський Юрій Олександрович, керівники громадських формувань з охорони громадського порядку, керівники територіальних відділів і відділень поліції. |