1 серпня о 14 годині відбудеться засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, торгівлі, розвитку середнього та малого бізнесу, на якому буде розглядатись питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік». Запрошуємо усіх депутатів взяти участь в обговоренні даного питання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані