19 липня 2016 року голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник взяв участь в проведені спецпогашення маркованого конверту присвяченого «650-річчю з часу першої писемної згадки смт. Чорний острів», яке відбулось в приміщенні музею Державного архіву. Спецпогашення марок і конвертів є своєрідним внеском «Укрпошти» у відзначення ювілейної дати в історії регіону та її увічнення у предметах філателії. «Спецпогашення має важливе історичне значення, адже це пам'ять про визначний день, яка навіки залишиться на конверті і розійдеться не тільки по всій Україні, а й по світу. Ювілейні конверти з відбитком святкового штемпеля займуть почесні місця в колекціях філателістів з усього світу».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані