Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Зібраних тисячу гривень працівники управління передали Ільчишену Сергію Дмитровичу, чоловіку головного казначея УДКСУ у Хмельницькому районі, який на даний час перебуває в зоні АТО . Учасники сьогоднішньої акції передають естафету таким претендентам: - відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА; - Хмельницькій ОДПІ ГУ Міндоходів у Хмельницькій області; - Райківецькій виправній колонії управління державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№78). |