Сьогодні 7 червня депутати сільської ради та представники громади с. Масівці звернулися до голови районної ради Ю.Мельника з проблемами, які хвилюють громаду Масівецької сільської ради. Звернення стосувались повернення у користування громаді с.Масівці земельних ділянок, які використовувались під пасовища для великої рогатої худоби, а також питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування. З усіх питань, з якими звернулися до голови жителі району, були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані