Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Новообраний голова звернувся до депутатського складу Хмельницької районної ради VIII скликання: Дякую усім депутатам за те, що об'єднались та довірили мені важливу та відповідальну посаду голови Хмельницької районної ради. Маю сподівання, що виправдаю довіру та вірю в те, що ми спільно з вами зможемо прийняти ряд рішень, що підуть на користь і благо Хмельницького району.
|